ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

О замкнутости систем функций типа Миттаг-Леффлера на произвольной конечной системе лучей

Аветисян, А. Е. and Акопян, С. А. and Хачатрян, И. О. (1978) О замкнутости систем функций типа Миттаг-Леффлера на произвольной конечной системе лучей. ՀՍՍՀ ԳԱ Տեղեկագիր. Մաթեմատիկա, 13 (5-6). pp. 389-395. ISSN 00002-3043

[img]
Preview
PDF
Download (1694Kb) | Preview
    Item Type: Article
    Additional Information: Ճառագայթների կամայական վերջավոր սիստեմի վրա Միտտագ-Լեֆլերի տիպի ֆունկցիաների սիստեմի փակության մասին։ On the closure of Mittag Leffler type systems on orbitrery finite set of roys.
    Uncontrolled Keywords: Ավետիսյան Ա. Ե., Հակոբյան Ս. Ա., Խաչատրյան Ի. Հ., Avetisian A. E., Akopian S. A., Khachaturian J. O.
    Subjects: Q Science > QA Mathematics
    Divisions: UNSPECIFIED
    Depositing User: Bibliographic Department
    Date Deposited: 27 Feb 2013 10:34
    Last Modified: 27 Feb 2013 10:34
    URI: http://mathematics.asj-oa.am/id/eprint/1722

    Actions (login required)

    View Item