ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Некоторые свойства точечных дифференцирований и автоморфизмов на алгебрах обобщенных аналитических функций

Акопян, Л. М. (1987) Некоторые свойства точечных дифференцирований и автоморфизмов на алгебрах обобщенных аналитических функций. ՀՍՍՀ ԳԱ Տեղեկագիր. Մաթեմատիկա, 22 (2). pp. 152-165. ISSN 00002-3043

[img]
Preview
PDF
Download (2322Kb) | Preview
    Item Type: Article
    Additional Information: Ընդհանրացված անալիտիկ ֆունկցիաների հանրահաշիվների վրա կետային դիֆերենցումների և ավտոմորֆիզմների որոշ հատկությունները։ Some properties of point differentiations and automorphisms on algebras of generalized analytic function.
    Uncontrolled Keywords: Հակոբյան Լ. Մ., Hakopian L. M.
    Subjects: Q Science > QA Mathematics
    Divisions: UNSPECIFIED
    Depositing User: Bibliographic Department
    Date Deposited: 29 Nov 2012 14:51
    Last Modified: 25 Dec 2012 19:02
    URI: http://mathematics.asj-oa.am/id/eprint/1291

    Actions (login required)

    View Item